HP DeskJet Ink Advantage 3775 – recenze

Tiskárna HP DeskJet Ink Advantage 3775 All-in-One má sice dlouhý název, ale jinak je to nyní nejmenší multifunkční inkoustový prcek na trhu, doplněný o Wi-Fi. Její velikost totiž ovlivnil staronový průběžný skener, na který byla řada zákazníků zvyklá u starších modelů faxů. Zapomeňte tedy na zdvihání víka, čištění skla a ADF. Jednotlivé listy zasunete do tiskárny a vesele kopírujete nebo skenujete.

rec_hp_3775_scan_speed

Společnost HP se tváří velmi hrdě, že objevila svět, ale nelze jí upřít, že oprášení starého systému skenování s rozlišením 600 DPI, doplněného líbivým designem tiskárny v několika barevných provedeních a navíc přidání bezdrátové komunikace, se na první pohled povedlo. Na tiskárně můžete tisknout opravdu z čehokoliv co vám přijde do ruky, aniž potřebujete kabel.

rec_hp_3775_1

Rozměry tiskárny se zavřenými víky jsou opravdu minimální 177×403 mm. Rozložená potřebuje prostor 403 x 466mm, ale pokud ji bude mít na stole, systém záchytných lišt pro vytištěný dokumnet nemusíte ani vysunovat.

Shrnuto a podtrženo, tato tiskárna bude vhodná všude tam, kde se velmi málo tiskne a tak zaujme domácnosti, ale třeba i drobné živnostníky, kteří tisknou jen několik faktur měsíčně. Důvodem k tomu je i použití pouze dvou tiskových kazet, tedy černé a kombinované barevné. Jejich výhodou je, že když vám zaschnou, vyměníte je za nové a tisknete dál. Kapacita černé originální kazety je udána výrobcem na tisk 360 stran, barevná na 200 stran.

Pokud vezmeme do úvahy současný trend životnosti základních typů tiskáren, napříč všemi výrobci, dá se očekávat životnost tiskárny kolem tří let. Každopádně doporučené maximální zatížení do 2OO stran měsíčně, je běžný průměr.

Ten kdo si HP 3775 pořídí, musí počítat s jediným neduhem otevřených skenerů a volně vložených papírů v zásobníku. Tato tiskárna není vhodná do prašného prostředí a i doma vám doporučíme ji co nejvíce zavírat a chránit před prachem. Dalším omezením je to, že skenovat a kopírovat můžete jen jednoltlivé listy, tedy ne knihu nebo časopis, jako u skenerů s víkem.

Barevné varianty dostupné v ČR, ostatní barvy se v současné době nedováží:

  • šedá – HP DeskJet Ink Advantage 3775
  • tyrkysová – HP DeskJet Ink Advantage 3785Publikováno: 30. 11. 2016
Kategorie: Inkoustové tiskárny, Recenze
zobrazit všechny články blogu     

Štítky: | |

Návody pro vaši tiskárnu

Canon TS5050 - TS6050 - TS8050 - recenze

Canon TS5050 – TS6050 – TS8050 – recenze

Nová řada inkoustových tiskáren střední třídy Canon PIXMA TS navazuje na tradici velmi kvalitního tisku předchozích modelů.

číst více...

Kde najdete podporu tiskáren

Kde najdete podporu tiskáren

V prodejnách ActivePrint zakoupíte doporučené tiskárny od několika výrobců. Občas se však stane, že potřebujete pro svou tiskárnu něco najít přímo na stránkách výrobce

číst více...

Canon - vypnutí ukazatele hladiny inkoustu

Canon – vypnutí ukazatele hladiny inkoustu

Doplněné nebo renovované kazety u některých tiskáren Canon nezobrazují správnou hladinu inkoustu. Hladiny mohou být v rozmezí

číst více...

Chyba B200 - Canon

Chyba B200 – Canon

Jedná se o jedno z nejčastějších chybových hlášení inkoustových tiskáren Canon. Chyba B200 vám prostě z ničeho nic zastaví tiskárnu a to dokonce i uprostřed tisku

číst více...

Vyberte si nejbližší prodejnu