Samsung Xpress M2625 – recenze

Samsung M2625 je základním typem menší laserové mono tiskárny s připojením přes USB, která opravdu stojí za pozornost. Sluší jí podařený design i přehledné ovládací prvky, ale ještě více oceníte její rychlost tisku až 26 stran za minutu a další technické parametry, které ji v této kategorii posouvají na samý vrchol.

cl_rec_sam2635_0

Její velikost určuje zásobník s kapacitou 250 listů A4 schovaný v těle tiskárny. Protože nemá skener, nepotřebije nad sebou tolik prostoru a lze ji tedy umístit na stůl, ale třeba i na polici nad pracovním stolem.

sl_sam2625

Společnost Samsung této tiskárně patrně velmi věří, prodloužila totiž její záruku na 3 roky. Nejsme sice schopni potvrdit, že životnost této tiskárny bude delší než je pro dnešní dobu obvyklé, ale několik indícií tomu napovídá a proto stojí za pozornost. Samsung M2625 má při svých malých rozměrech poměrně robustní tělo z kvalitních plastů, aktivní chlazení tiskových komponent a k tomu navíc toner s XL kapacitou 3000 stran (při 5% pokrytí strany).

cl_rec_sam2635_3
cl_rec_sam2635_2

Její konstrukce dovoluje občasné, poměrně vysoké zatížení vhodné pro kanceláře. Tato tiskárna je dobrou volbou i pro domácnosti nebo studenty, kteří tisknou nepravidelně, oželí barevný tisk a hledají alternativu k inkoustové tiskárně, kde hrozí zasychání inkoustu.

V dlouhodobých testech renomovaných počítačových magazínů dostává M2625 až 86 bodů ze 100. Uživatelé jsou spokojeni především s vysokou kapacitou toneru a velmi nízkou pořizovací cenou. Mnoho uživatelů oceňuje i propracovaný režim ekonomického tisku, který má několik úrovní.

Přijďte si Samsung M2625 prohlédnout a nakoupit na naše prodejny Activeprint, kde vám ji rádi představíme.

Nyní vás již odkážeme na prezentaci této tiskárny na webu Samsung, které za velmi pěkné a přehledné zpracování sami dáváme palec nahoru. Najdete zde i všechny technické specifikace.

cl_rec_sam2635_4

http://www.samsung.com/cz/consumer/it/printer-multifunction/mono-laser-printer/SL-M2625/SEE
Publikováno: 27. 8. 2016
Kategorie: Laserové tiskárny, Recenze
zobrazit všechny články blogu     

Štítky: | |

Návody pro vaši tiskárnu

Canon TS5050 - TS6050 - TS8050 - recenze

Canon TS5050 – TS6050 – TS8050 – recenze

Nová řada inkoustových tiskáren střední třídy Canon PIXMA TS navazuje na tradici velmi kvalitního tisku předchozích modelů.

číst více...

Kde najdete podporu tiskáren

Kde najdete podporu tiskáren

V prodejnách ActivePrint zakoupíte doporučené tiskárny od několika výrobců. Občas se však stane, že potřebujete pro svou tiskárnu něco najít přímo na stránkách výrobce

číst více...

Canon - vypnutí ukazatele hladiny inkoustu

Canon – vypnutí ukazatele hladiny inkoustu

Doplněné nebo renovované kazety u některých tiskáren Canon nezobrazují správnou hladinu inkoustu. Hladiny mohou být v rozmezí

číst více...

Chyba B200 - Canon

Chyba B200 – Canon

Jedná se o jedno z nejčastějších chybových hlášení inkoustových tiskáren Canon. Chyba B200 vám prostě z ničeho nic zastaví tiskárnu a to dokonce i uprostřed tisku

číst více...

Vyberte si nejbližší prodejnu