Chyba B200 – Canon

Jedná se o jedno z nejčastějších chybových hlášení inkoustových tiskáren Canon. Chyba B200 vám prostě z ničeho nic zastaví tiskárnu a to dokonce i uprostřed tisku a na displeji zobrazí chybové hlášení. Potíž je v tom, že po tomto hlášení již tiskárnu nezprovozníte!

can

Důvodem této chyby může být softwarové nastavení tiskárny od společnosti Canon nebo přehřátí tiskové hlavy.

Reklamace této závady má smysl pouze v případě, že je vaše tiskárna ještě v záruce. Tady ve většině případů vymění Canon vaši tiskárnu za novou. Pozor si však dejte na dobu platnosti vaší záruky. Pokud máte na platebním dokladu uvedenu firmu nebo IČO, je záruka na tiskárnu, dle obchodního zákoníku, pouze 12 měsíců. U privátního prodeje, dle občanského zákoníku, dva roky, případně delší.

Pokud je tedy vaše tiskárna mimo záruku, oprava nemá význam. Náklady by byly stejné nebo dokonce vyšší jako nákup nové tiskárny.

Z vlastní zkušenosti vám můžeme potvrdit, že tato chyba se velmi často objevuje jen několik týdnů po skončení záruční doby.

Pokud vás zajímají další informace, navštivte fóra v odkazech.

zive.cz/poradna/tiskarna-canon-a-chyba-b200

poradte.cz/pocitace-a-prislusenstvi/
Publikováno: 18. 7. 2016
Kategorie: Návody
zobrazit všechny články blogu     

Štítky: | |

Návody pro vaši tiskárnu

Canon TS5050 - TS6050 - TS8050 - recenze

Canon TS5050 – TS6050 – TS8050 – recenze

Nová řada inkoustových tiskáren střední třídy Canon PIXMA TS navazuje na tradici velmi kvalitního tisku předchozích modelů.

číst více...

Kde najdete podporu tiskáren

Kde najdete podporu tiskáren

V prodejnách ActivePrint zakoupíte doporučené tiskárny od několika výrobců. Občas se však stane, že potřebujete pro svou tiskárnu něco najít přímo na stránkách výrobce

číst více...

Canon - vypnutí ukazatele hladiny inkoustu

Canon – vypnutí ukazatele hladiny inkoustu

Doplněné nebo renovované kazety u některých tiskáren Canon nezobrazují správnou hladinu inkoustu. Hladiny mohou být v rozmezí

číst více...

Chyba B200 - Canon

Chyba B200 – Canon

Jedná se o jedno z nejčastějších chybových hlášení inkoustových tiskáren Canon. Chyba B200 vám prostě z ničeho nic zastaví tiskárnu a to dokonce i uprostřed tisku a na displeji zobrazí …

číst více...

Vyberte si nejbližší prodejnu