Brother HL-L2340DW – recenze

Laserová tiskárna Brother HL-L2340DW je typická kancelářská černobílá tiskárna, která je určená pro malonákladový tisk textových dokumentů bez složitých grafik. Díky vestavěné Wi-Fi ji může využívat současně více uživatelů, případně ji připojíté k počítači pomocí USB kabelu. Zařadit ji do TOP nabídky této kategorie nás vede několik rozumných důvodů.

cl_hl_l2340dw_portrait

Mnoho zákazníků potěší její velmi malé rozměry 36x36x19cm vhodné na stůl nebo na poličku, kde není moc místa. Zásobník papíru na 250 listů je ukryt v těle tiskárny a vytištěné stránky zůstávají na vrchní části tiskárny, takže nikde nic nepřesahuje.

Prostřednictvím Wi-Fi na ní můžete tisknout několik osob současně a to i z mobilních telefonů nebo tabletů.

I když jsme napsali, že je vhodná pro malonákladový tisk, Brother nás obecně vždy něčím překvapí. U tiskárny HL-L2340DW je to rychlost tisku až 27 stran za minutu, s tiskem první strany během několika sekund. A teď to velmi důležité. Tato tiskárna díky své konstrukci a aktivnímu chlazení tiskového celku zvládne občasné vysoké zatížení. Podle našich testů je to i 60 – 80 stran jednorázově! Pro porovnání, u jiných značek si můžete v této kategorii dovolit tisk maximálně 20 stran a poté je rozumné nechat tiskárnu vychladnout.

cl_hl_l2340dw_right

Co je důležité, díky automatickému oboustrannému tisku (funkci Duplex), tisknete dokumenty efektivněji a snižujete spotřebu papíru.

Zákazníci, které jsme v ActivePrintu naučili důvěřovat značce Brother, oceňují vysokou kapacitu tonerů. Do této malé tiskárny se vejde toner na 2600 normostran (5% pokrytí) a v našich prodejnách jej nakoupíte v ceně pod 900,-Kč.
Musíme vás upozornit na fakt, že tiskárny Brother používají oddělený zásobník tonerového prášku a samostatný tiskový (obrazový) válec. Má to své výhody. Platíte tedy jen za to, co opravdu potřebujete.

cl_hl_l2340dw_segment

Při tisku stránek můžete klidně telefonovat nebo jednat s klientem. Hlučnost tiskárny pouhých 49dB při tisku je exceletní a v klidovém režimu o ní nevíte vůbec.

Abychom tiskárnu jen nechválili, řekneme vám i o některých omezeních.
Tiskárna je opravdu primárně určena na tisk jednoduchých kancelářských textových dokumentů a je tak nastaven i velmi vyladěný systém spotřeby toneru. Složité grafiky a obrázky vyžadují poněkud jiný systém práce s tonerem a na to vám rádi doporučíme jiný typ tiskárny. Tiskárna také nemá ethernetové připojení pomocí kabelu. Do sítě ji můžete připojit jen přes Wi-Fi.

Brother HL-L2340DW – je skvělý pomocník. Tichý, výkonný s velkou kapacitou toneru. Kvalitní konstrukce a vyladěný systém tisku je u Brotheru pověstný a rádi vám tuto tiskárnu doporučíme.

Technická specifikace
Typ tiskárny – Laserová
Metoda tisku – Elektrofotografická laserová tiskárna
Kapacita paměti – Standardní – 32 MB
LCD (displej z tekutých krystalů) – 16 znaků × 1 řádek
Zdroj napájení – 220-240 V AC 50/60 Hz
Příkon (Průměr)
Maximální – Přibližně 1 080 W
Tisk – Přibližně 455 W při 25 °C
Tisk (tichý režim) – Přibližně 318 W při 25 °CRežim Připraven – Přibližně 58 W při 25 °C
Režim spánku – Přibližně 5,4 W
Pohotovostní režim v síti – Přibližně 1,7 W
Hluboký spánek – Přibližně 0,5 W
Vypnuto – Přibližně 0,06 W
Rozměry – 30 x 30 x 19 cm
Hmotnost (se spotřebním materiálem) – 6,9 kgPublikováno: 17. 10. 2016
Kategorie: Recenze
zobrazit všechny články blogu     

Štítky: | |

Návody pro vaši tiskárnu

Canon TS5050 - TS6050 - TS8050 - recenze

Canon TS5050 – TS6050 – TS8050 – recenze

Nová řada inkoustových tiskáren střední třídy Canon PIXMA TS navazuje na tradici velmi kvalitního tisku předchozích modelů.

číst více...

Kde najdete podporu tiskáren

Kde najdete podporu tiskáren

V prodejnách ActivePrint zakoupíte doporučené tiskárny od několika výrobců. Občas se však stane, že potřebujete pro svou tiskárnu něco najít přímo na stránkách výrobce

číst více...

Canon - vypnutí ukazatele hladiny inkoustu

Canon – vypnutí ukazatele hladiny inkoustu

Doplněné nebo renovované kazety u některých tiskáren Canon nezobrazují správnou hladinu inkoustu. Hladiny mohou být v rozmezí

číst více...

Chyba B200 - Canon

Chyba B200 – Canon

Jedná se o jedno z nejčastějších chybových hlášení inkoustových tiskáren Canon. Chyba B200 vám prostě z ničeho nic zastaví tiskárnu a to dokonce i uprostřed tisku

číst více...

Vyberte si nejbližší prodejnu