Služby

Služby společnosti AtivePrint jsou vždy na vysoké odborné a profesionální úrovni. Mnohaleté zkušenosti a přehled v oblasti tisku, tiskových náplní a tiskáren, jsou přednosti, které můžeme zužitkovat při komunikaci s vámi.

Poradenství

Jedna ze zákaznických služeb společnosti ActivePrint je zaměřena na poradenství při potížích s tiskárnou a výběr nové tiskárny pro domácnosti, firmy, lékaře, ale i větší firmy a společnosti.

Předností pro zákazníky je především náš mnohaletý přehled nejen v nabídce tiskáren, ale především v náplních pro tiskárny. ActivePrint je tak schopen odborně vybrat vhodné zařízení, které bude splňovat vaše nároky pro kvalitní tisk s optimálními pořizovacími i provozními náklady.

Naše zkušenosti z oblasti servisu tiskáren můžete využít i v případě, že se něco děje s vaší tiskárnou. Využijte náš chat, kontaktní formulář prodejny, email nebo nám zavolejte.

Firemní rozvoz zdarma

doruceni_zdarma

Ve městech Brno, Kladno a Ústí nad Labem nabízíme našim zákazníkům doručení objednávky až do kanceláře, ordinace nebo firmy ZDARMA a to vlastním rozvozem. Doručení náplní tak může být velmi rychlé a operativně přizpůsobené vašim potřebám. Ušetříte tak nejen čas pro vaši práci, ale nemusíte nakupovat tonery do zásoby ve větším množství. Ten který dotisknete, jednoduše nahradíme dalším.

Ekologická likvidace prázdných tonerů a inkoustových kazet

Pro firemní zákazníky ActivePrint zajišťujeme zpětný svoz prázdných náplní při doručení následné objednávky. Privátní zákazníci mohou prázdné tonery a inkoustové kazety přinést do EKOboxů umístěných v každé prodejně Activeprint.


Vyberte si nejbližší prodejnu