Strategie

Vítejte v ActivePrintu!

Jsme firmou, která si vzala do hlavy, že nebude prodávat podřadné a nekvalitní tonery za pár korun na internetových e-shopech, ale vybuduje příjemné kamenné prodejny s živými lidmi a kvalitním zbožím.

Všechny náplně, které si u nás nakoupíte jsou pečlivě vybírány, aby byly maximálně spolehlivé a vytiskly to co slibujeme. Navíc, firmám v okolí přivezeme náplně zdarma až na stůl, aby mohli stále tisknout a věnovat se své práci.

str_strategie_toner

Tonery, inkousty a tiskárny jsou u nás dostupné pro širokou veřejnost i firmy, které chtějí mít náklady pod kontrolou, ale nechtějí riskovat zničení své tiskárny.

To vše se nám úspěšně daří již několik let.

Najdete nás v Brně, Rajhradu, Kladně a Ústí nad Labem.

Máme hezké prodejny s usměvavými prodavačkami i prodavači, kteří dokáží nejen poradit s nákupem, ale rádi přidají i dobrou radu. Především se však stále vzdělávají ve svém oboru, aby vám mohli odborně pomoci.

str_strategie_prodej

Máme i něco navíc a to jsou naše služby, i ochota hledat řešení v mnoha situacích.

Služba lidem, je to na čem stavíme značku ActivePrint, ať už vybíráte novou tiskárnu nebo hledáte alternativu pro originální tiskovou kazetu.

Díky tomu jsou našimi spokojenými zákazníky lidé a firmy z celého města, lékaři, právníci, ale také autodopravci a obchody.

Mnoho z nich navštěvujeme osobně při pravidelném firemním rozvozu tiskových náplní, který je zdarma.

doruceni_zdarma

Podívejte se na náš nový web a pošlete nám seznam vašich tiskáren, určitě společně najdeme řešení i pro vaši firmu.

Vítejte v ActivePrintu.

Pod vlastní obchodní značkou ACTIVEPRINT® prodáváme náplně do tiskáren vysoké kvality. Jejich výtěžnost a kvalitu pravidelně ověřujeme vlastními testy. Náplně ActivePrint jsou cenově výhodnější a výrazně snižují provozní náklady tiskáren.

Hlavní strana


Vyberte si nejbližší prodejnu